Allmänt

Så slutade lagtävlingen 2012

Risveden Terräng 2012, lagtävling, resultat

1. Solvikingarna lag 1 (Olle Dahlberg, Jonas Carlsson, Anders Öhgren, Mattias Karlsson) 48

2. Solvikingarna lag 2 (Anders Kadmark, Björn Amfors, Thor Wahlberg, Klas Östbye) 161

3. Triathlon Väst (Richard Bäckström, Patrik Nilsson, Nicklas Hult, Jesper Svensson)174

4. Jogg.se (Robert Schelin, Krister Lindström, Erik Rosén, Johan Brodin) 261

5. OK Skogshjortarna (Martin Ivarsson, Max Karle, Magnus Bertilsson, Martin Swahn) 315

6. Pantern Running Club lag 1 (Niklas Fehrling, Ronny Karlsson, Lennart Hansson, Jonn Forsell) 373

6. Solvikingarna lag 3 (Malin Wallander, Fredrik Persson, Magnus Carlsberg, Markus Wikström) 373

8. OK Alehof lag 1 (Lars Kullman, Jonas Nyberg, Dan-Olof Johansson, Magnus Rehn) 440

9. Kullavik (Daniel Holmberg, Eric Gilland, Marcus Ottosson, Jens Odén) 473

10. Hästeviksgetterna (Anders Jannerland, Bobby Ljung, Elinore Axelsson, Richard André) 487

11. Lerum Friidrott (Mikael Zachrisson, Anders Pihl, Tom Stanojkovic, Fredrik Pettersson) 572

12. Solvikingarna lag 4 (Emma Åhberg, Berzani Anter, Christer Ingelsten, Markus Lihnell) 605

13. Magra IS (Christina Headlam, Göran Nylén, Roger Gustafsson, Mattias Brolin) 667

14. HiQ Göteborg lag 1 (Robert Sjödell, Jerker Lindsten, Peter Willsund, Klas Benjaminsson) 679

15. Blodsmak 2000 (Mikael Sjösten, Sven Gustafsson, Sebastian Jakobsson, Tony Persson) 754

16. Alingsås Triathlonklubb (Jenny Nilsson, Fredrik Davidsson, Sara Rosén, Karin Andrén) 786

17. Sjöviks SK lag 1 Christina Lindahl, Lars Svensson, Marcus Götberg, Daniel Lindström) 815

18. Team Dahlsjö (Mikael Grefve, Johan Dahlsjö, Magnus Dahlsjö, Anna Dahlsjö) 826

19. Lonesome Runners lag 1 (Johanna Svensson, Karin Martinsson, Erik Abel, Jon Larsson) 962

20. Solvikingarna lag 5 (Patrik Johansson, Lotta Gillén, Gunnar Olsson, Andreas Hamnebo) 981

21. Vinden (Daniel Carlsson, Per Jallinder Björkman, Tomas Apelman, Robert Gustafsson) 1020

22. Göteborg-Majorna OK (Mina Coxner, Jimmy Pettersson, Albin Petrén, Anders Petrén) 1182

23. SK Glädjen (Samuel Lundin, Andreas Klintefelt, Nicklas Petersson, Peter Lindberg) 1209

24. Sjöviks SK lag 2 (Per Svensson, Conny Hägglund, John Eliasson, Jonas Källberg) 1213

25. Lonesome Runners lag 2 (Jhonna Svensson, Marcus Löfblad, Jonas Lundqvist, Mats Dufva) 1367

26. OK Alehof lag 2 (Jeanette Rehn, Henrik Bergman, Claes Boström, Tommy Stålhammar) 1429

27. Pantern Running Club lag 2 (Kristina Vannerberg, Ulrika Zackrisson, Christine Skog, Bob Johansson) 1483

28. Sjöviks SK lag 3 (Oscar Johansson, Linda Sjöberg, Emil Fröjd, Mikael Gullberg) 1534

28. IK Jogg (Marna Juhlin, Erik Fries, Håkan Larsson, Jim Sjöberg) 1534

30. HiQ Göteborg lag 2 (Jesper Nyström, Anders Almevad, Carl Johan Ström, Andreas Fernström) 1696

31. Lonesome Runners lag 3 (Johan Tengelin, Per-Magnus Svensson, David Ouest, Tomas Hansson) 1721